Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5 Slideshow Image 6 Slideshow Image 1
 
   
Biz Kimiz?
KUBAN APART HAKKINDA

1988 yılından beri başarılı bir şekilde sektöründe faaliyet gösteren Kuban Konut Yapı son projesi olan Kuban Apart ile misafirlerine konforlu, kaliteli ve güvenli bir yaşam sunmaktadır.

Bina tasarımı otel konseptinede olan Kuban Apart farklı tipteki daire seçenekleriyle bay-bayan öğrenci ve çalışanlara hizmet vermektedir.

Sakarya'nın seçkin semtlerinden Serdivan'da olan Kuban Apart Serdivan AVM'ye ve Ada Tıp Hastanesi'ne yürüme mesafesinde olup, Sakarya Üniversitesi Kampüsü'ne 15 dakika uzaklıktadır.

Dairelerde yaşam kaliteniz için herşey düşünülmüş olup apartın güvenliği kamera sistemi ile 7/24 sağlanmaktadır.

Kısacası Kuban Apart size şehrin yükselen yıldızı Serdivan'da kaliteli, huzurlu, konforlu ve güvenli bir yaşam sunmaktadır.

2013 yılında Deprem ve Afet Yönetmeliği'ne göre inşa edilen Kuban Apart 3 kattan oluşmakta olup, sıcak ve soğuğa karşı izolasyonludur. Kuban Apart'ta 7/24 sıcak su hizmeti verilmektedir. Binanın güvenliği 24 saat kaplı devre kayıtlı kamera sistemiyle sağlanmaktadır. Kuban Apart'ta kablosuz internet sistemi ile ücretsiz olarak internet hizmeti verilmektedir.

 
 
Tüm Hakları Saklıdır ®
....